Güncelleme yardim

TuRBuLaNS37
Défricheur
Realm: Lanfar

Güncelleme yardim

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 02:40

Arkadaslar oyuna güncelleme gelmiş sanırım beceremedim oyunu indirdim karakterime giriyorum ama güncellemeyi yap diyor güncellemeyi nasıl yapacağım resimli anlatım atarmısınız dropbox felan diyor beceremedim gamedata die bir dosya indir dior indirdim ama beremedim lütfen acil yardım

LordKnightMooN
Défricheur
Realm: -

Re: Güncelleme yardim

Postby LordKnightMooN » Wed 28 Sep 2016, 11:30

selamlar ;

oyuna güncelleme geldiği zaman girmiyorsa.hangi tarayıcıyıcı kullanıyorsan mesela firefox ise tarayıcını geçmişini sil çerezler ve önbellek dahil en baştan olarak seç ve sil.tekrar girince otomatik güncelliyor.

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 13:07

tamam bunu deneyeceğim

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 13:08

bu arada chrome kullanıyorum ama oyunu clientten oynuorum bunun çerezlerle ne alaksı olabilir onu anlayamadım

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 13:18

dostum dediğini yaptım halen dahora yeni güncelleme mevcut onaylama otomatik olur dior olmuyor

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 13:24

abi güncelleme için ek bir dosya indiricekmiyim jkimse yardımcı olmuyor ne yapmalıyım bişiler soleyin oyunu oynayamaıyorum çıldırmak üzereyim günceleyemiyorum oyunu

Naelline
Coordinateur
Realm: -

Postby Naelline » Wed 28 Sep 2016, 13:27

Hi,

Maybe this will work ?
- Uninstall Silverlight and clear the computer of all his component with a software like Ccleaner (also the "register"). Restart your computer.
- Download and install Silverlight from here (official site of microsift silverlight) : https://www.microsoft.com/silverlight/
- Download the game Client
Screenshot_18.jpg
Screenshot_18.jpg (50.59 KiB) Viewed 14153 times

Or maybe this : https://www.dropbox.com/s/2coqqz4zyk0w0 ... S.zip?dl=0
an old version of Opera (a portable one, doesn't need installation)

---------------------------------------------
Google Translation :
Merhaba,

Belki bu işe yarar?
- Kaldır Silverlight ve CCleaner gibi bir yazılımı (aynı zamanda "kayıt") ile tüm bileşenin bilgisayarınızı temizlemek. Bilgisayarını yeniden başlat.
- Download ve buradan (microsift Silverlight resmi site) Silverlight'ı yükleyin: https://www.microsoft.com/silverlight/
- Oyun Client indir [attachment = 0] Screenshot_18.jpg [/ attachment]

Ya da belki bu: : https://www.dropbox.com/s/2coqqz4zyk0w0 ... S.zip?dl=0
Opera eski bir sürümünü (taşınabilir biri kurulum gerekmez)

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 16:19

dediğinizi harfiyen yaptım yine güncellemiyor operayı indirip deneyeceğim

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Wed 28 Sep 2016, 16:31

operayla giriliyor fakat şimdide yeni karakter aç diyor diğer karakterime giremiyorum offf yaaaaaaa
Sıkıldım ama bu kadar olmazz
Düzenleme: Aynı dakika içinde çift mesaj atmak yasaktır, diğer mesajınız silinmiştir ve o mesajda yazan metin buraya taşınmıştır.
Moderatör Kerem1249

kerem1249
Animateur

Postby kerem1249 » Thu 29 Sep 2016, 08:21

Merhaba, Koordinatörümüzün tavsiyesine ek olarak şunu da belirtmek isterim; Mozilla Firefox kullanırsanız belki o tarayıcıyla oyunu çalıştırabilirsiniz. Ben şu anda Mozilla ile Türk sunucuya bağlandım sorunsuz girmekte.
Silverlight tarayıcı eklentisini bilgisayarınıza kurup "Mozilla Firefox" isimli tarayıcıyı da kurup oyuna girebilirsiniz. Oyuna giriş sayfası açılırken tarayıcı ekranında "Silverlight çalıştırılsın mı?" sorusu gelecek, bunu "Bu seferlik çalıştır" veya "Her zaman izin ver" şeklinde yanıtlayarak oyuna girebilirsiniz.

Hala işe yaramadı ise kullandığınız işletim sistemini yazarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.
Verilen sözlerin yerini, HİYERARŞİ belirler...
Büyük olmak güzeldir ama, insan olmak daha güzeldir!

Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Kerem1249, Board Moderator

English Section
Türkçe Bölümü
Dipartimento di İtaliano
Forum Kuralları - Türkçe
Therian Saga takımına katılmak ister misiniz?

TuRBuLaNS37
Défricheur

Postby TuRBuLaNS37 » Mon 03 Oct 2016, 02:45

ya oyuna girmek ayrı bi dert operayla bile giremiorum bazen nedense güncelleme deseniz clientte olmuor güncelleme bildiğim oto olur oto olmuor böle saçmalık olmazki ama güncelleme geldi oyun bozuldu cidden girimek sitiorum giremiorum laptopum çok güçlü sağlam çok sağlam girmio işte anlamadım gitti

kerem1249
Animateur

Postby kerem1249 » Mon 03 Oct 2016, 08:11

Karşılaştığınız sorun hakkında gerçekten üzgünüz, fakat bunun oyun sunucularıyla ilgili olmadığını kesin olarak belirtmek durumundayız. Oyun hesabınız bir buga girmiş olabilir veya bilgisayarınızda hiç bilmediğiniz sadece bu oyunu etkileyen bir sorun olabilir. Şimdilik şunları öneriyorum:
Therian Saga istemcisini bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar kurun.
Oyunda ikinci bir hesap (account) açmak serbest, yeni bir hesap oluşturup onla oyuna girmeyi deneyin.
İmkanınız varsa başka bir bilgisayardan oyuna girmeyi deneyin. (bu bir internet kafe veya arkadaş bilgisayarı olabilir)
Therian Saga istemcisinden, veya Silverlight destekleyen bir tarayıcıdan oyuna girmeyi denerken arkaplanda açık olan tüm uygulamaları kapatıp deneyin. Belki böyle işe yarar.

Bu yöntemler ile üstte Koordinatörümüzün verdiği yöntemlerden hiçbiri işe yaramadıysa yardımcı olabilmemiz için lütfen oyuna girerken aldığınız hatayı resimli olarak buraya ekleyiniz, bunu yaparken bilgisayarınızın işletim sistemi ile kaç bit olduğunu da mesaja yazınız çünkü her işletim sistemine göre Microsoft'un çözümleri mevcut.
Verilen sözlerin yerini, HİYERARŞİ belirler...
Büyük olmak güzeldir ama, insan olmak daha güzeldir!

Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Kerem1249, Board Moderator

English Section
Türkçe Bölümü
Dipartimento di İtaliano
Forum Kuralları - Türkçe
Therian Saga takımına katılmak ister misiniz?

Return to “Genel Tartışma”