Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

Postby Looping » Wed 20 Jan 2016, 22:03

Witam wszystkich i ogłaszam że werbujemy ludzi do naszej gildii;)
Wymagania przynajmniej lanfar. Jesteśmy szybko rozwijającą się gildią i od ludzi oczekujemy wspólnej pracy i wzajemnej pomocy ,czyli znających grę w zespole , a nie jadących na czimś garbie .
Nie przyjmujemy ludzi którzy mają konta w innych gildiach oraz altów , bądźmy uczciwi jeżeli chcemy do czegoś dojść musimy dać coś z siebie;)
Coś niecoś mamy już pobudowane i jesteśmy na prostej drodze do celu, u nas nie liczy się gold , liczy się chęć i zaangażowanie.
Zapraszam chętnych do pisania do mnie na grze
pozdrawiam Looping

User avatar
Zbaniwryj
Défricheur
Posts: 8
Joined: Tue 19 Jan 2016, 20:55
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

Postby Zbaniwryj » Wed 20 Jan 2016, 22:08

Hej

Chętnie przystąpię. Człowiek renesansu, czyli w zasadzie sporo profek w okolicach 35 - 40. Do tego na koncie mam 2 alty co zbierają dąb i samorodki żelaza :). Staram się być aktywny, a i w rozwój gildii chętnie się zaangażuję.

Zbaniwryj

Pax Imperia
Ognia ! (zakrzyknął generał ochoczo spierdal**ąc do okopu)

autor: nieznany generał

User avatar
ReyWargen
Emperator
Posts: 136
Joined: Thu 07 Jan 2016, 07:44
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

Postby ReyWargen » Wed 20 Jan 2016, 22:16

nie liczy się gold? a jak zaproponuję 10k golda na rozwój gildii?

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

Postby Looping » Wed 20 Jan 2016, 23:44

Rey nie napisałem że nie przyjmujemy kasy napisałem że każdy wkłada co moze(powiem ci że wolę jak ktoś kupi kilka bloków czy odłamków czy dech niż daje kasę), nie jak w niektórych gildiach że są obowiązkowe składki .Kasa w gildii jest na materiały a je można wydobywać,wycinać itd, tylko czasami nie ma wyjścia i trzeba coś kupić i tu zaznaczę do biednych nie należę a że postawiłem na rozwój gildi więc inwestuję w nią także.
Ale nie pozwalamy też jechać na naszym garbie czyli każdy robi co może w gildii,to chyba oczywiste. Jeżeli jest zgrany zespół to naprawdę więcej warte jest doświadczenie i włożenie kilku bloków czy zrobienie czegoś dla gildii niż wrzucenie 10k golda które nie każdy posiada.
Nie ma u nas w gildii tego że ktoś ma płacić haracz tyle i tyle na tydzień ale ma pomagać innym i w rozwoju gildii , czyli grać zespołowo.
Wszyscy mamy jakiś cel w tym przypadku rozwój gildii jest także rozwojem swojej postaci bo w większości przypadków dopiero w gildii można osiągnąć najwyższy skill.
Do tego powiem Ci że np jestem za pomysłem zrobienia skarbca gildii jak jest to w niektórych grach żeby każdy widział na co idzie kasa, i wrzucał kiedy chce a nie kiedy mu każą.
Jak do tej pory nie mam kłopotu z kasą w gildii i nie muszę się o nią prosić, i każdy pomaga jak może .
Ja także pomagam swoim robię maszyny za matsy albo i bez nich żeby się ludzie rozwijali, pomagam jak mogę w każdej chwili , możesz zapytać o to ludzi z naszej gildii;)
Z poważaniem Mariusz

Ghost1982
Défricheur
Posts: 9
Joined: Fri 22 Jan 2016, 21:48
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Wesoła Kompania zaprasza w swoje szeregi

Postby Ghost1982 » Fri 22 Jan 2016, 21:52

Jak macie jeszcze miejsce, to chętnie dołączę. Niedawno zacząłem, ale w Lanfar już jestem. Metal 31, drewno 30, kamień 29.


Return to “Ogólne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests