Virtys call for help

User avatar
Falkarma
Bâtisseur
Posts: 455
Joined: Fri 20 Nov 2015, 20:48
Realm: -

Virtys call for help

Postby Falkarma » Wed 06 Jan 2016, 13:59

Virtys_Call.jpg
Virtys_Call.jpg (228.67 KiB) Viewed 2515 times


(Translated by Kurgan on the old forum.)

Witajcie wszyscy,

Otrzymaliśmy wiele ofert pomocy zarówno na forum jak i na czacie, ale chcielibyśmy aby stało się to bardziej oficjalne. W rzeczy samej szukamy pomocników i wierzymy, że możemy pracować wspólnie ze społecznością przy wielu rzeczach.

Obecnie najpilniejszymi potrzebami są komunikacja i tłumaczenia, poszukujemy pomocy w tłumaczeniu informacji od zespołu dla społeczności i w drugą stronę. Szukamy również pomocy aby nowa zawartość wychodziła we wszystkich językach, mały test jaki przeprowadziliśmy (platforma do tłumaczenia) poszedł dobrze, ale uważamy, że moglibyśmy poprawić ten proces jeszcze bardziej poprzez stworzenie oficjalnego zespołu.

Uważasz, że mógłbyś wziąć w tym udział? Wyślij nam email na adres help@virtys.com z opisem twoich umiejętności (potrafię tłumaczyć z EN na PL), twoimi poprzednimi doświadczeniami (znam oba języki i pracowałem w zespole moderacyjnym dla...), i twoim doświadczeniem w grze (Dotarłem do Nordii!).

Kiedy uporamy się z komunikacją, będziemy poszukiwać pomocników do innego typu zadań jak testowanie, pomoc, praca koncepcyjna, ze społecznością, tworzenie FAQ, wydarzenia społecznościowe, itp. Posiadasz jakiś inny talent i chciałbyś go nam pokazać (programowanie stron fanowskich, grafika, pixel art, gotowanie). Wyślij nam email na adres help@virtys.com albo własnoręcznie zrobione ciasta na nasz oficjalny adres pocztowy.

Pamiętajcie także, że udzielanie się na forum, pomaganie nowym graczom na czacie, podsuwanie pomysłów, mówienie nam co w grze jest dobre a co wymaga poprawy, polubienia postów na Facebook i dzielenie się swoją pasją do gier gdziekolwiek możecie też stanowi wkład w grę. Wiemy o tym że wielu z was to robi i dziękujemy wam za to.
Therian Saga

Return to “Ogłoszenia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests