28/02/2016 Güncellemesi

User avatar
kerem1249
Animateur
Posts: 374
Joined: Wed 06 Jan 2016, 08:58
Realm: Vodekan

28/02/2016 Güncellemesi

Postby kerem1249 » Sun 28 Feb 2016, 16:54

Merhaba!

Bekleme sona eriyor ve yeni başlangıç güncellemesi geliyor... bugün! Sunucular 18h00 saat çevrimdışı kalacaktır.

Yeni güncelleme ile yeniden başlatma kampanyası sırasında vaad edilen ödüller dağıtılacak-oluşturulacak, İmparatorluk adasına giriş ve başlık sistemi etkinleştirilecek. Paylaşımlı evler ve petler (evcil hayvanlar) için ise gelecekte bir güncelleştirme daha olacak. Yakında tarih bilgisiyle size döneceğiz.

Kampanya sırasında vaad edilenlere ek olarak, bazı küçük düzenlemeler yapıldı. Örneğin, Kütüphanede Yrengard kökleri toplamak artık mümkün olacak ve üst düzey oyuncularda rastlanan ganimet hatası düzeltilecek. Ayrıca İnternet tarayıcısının sekmelerinde artık karakterinizin adını göreceksiniz.

Ne yazık ki, biz şu anda tüm dillerin çevirisini yönetemeyeceğiz, fakat tüm sunucular yeni güncellemelere erişebilecek. Fransız, İngiliz ve Alman oyuncular her içeriğe kendi dillerinde erişebilecek. Diğer diller için, içerikler şimdi İngilizce olacak ancak daha sonra gönüllülerin yardımıyla dilinize çevrilecek.

Kampanya başarılı oldu ve biz bunun için teşekkür ederiz. İmparator paketini alan tüm oyunculara teşekkür ederiz ve biz sizlere daha fazla fırsat sunmak için çalışmalara devam ediyoruz. Doğru zamanda bunun da ayrıntılarını paylaşacağız.

Teşekkürler, erkekler ve kızlar!

Virtys Takımı
Verilen sözlerin yerini, HİYERARŞİ belirler...
Büyük olmak güzeldir ama, insan olmak daha güzeldir!

Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Kerem1249, Board Moderator

English Section
Türkçe Bölümü
Dipartimento di İtaliano
Forum Kuralları - Türkçe
Therian Saga takımına katılmak ister misiniz?

Return to “Duyurular”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest