Virtys yardıma çağırıyor (TR)

Falkarma
Bâtisseur
Realm: -

Virtys yardıma çağırıyor (TR)

Postby Falkarma » Wed 06 Jan 2016, 14:01

Virtys_Call.jpg
Virtys_Call.jpg (228.67 KiB) Viewed 20405 times

(kerem1249 tarafından eski forumda çevirilmiştir.)

Herkese selam,

Bize yardım etmek için forum ve sohbet üzerinden çokca teklif var ama biz başı şeyleri daha da resmileştirmek istedik. Biz gerçekten topluluğumuzdan yardım istiyoruz ve sizlerin bir çok şeyi başarabileceğinizi umuyoruz.

Şuanda en çok zorlandığımız ihtiyaçlar çeviri ve iletişim için gerekmektedir, biz topluluklarımız ve çevresinde ekip mesajlarımız için yardım istiyoruz. Ayrıca tüm dillerde çıkacak yeni içeriklerin çevirisi için de yardımcı arıyoruz, yaptığımız küçük test de işe yaramadı, ama biz daha resmi bir takım kurarak işlerin iyileştirilebileceğini düşünüyoruz.

Bu bölümde yer alabileceğini mi düşünüyorsun? Yeteneklerinin bilgisiyle birlikte bize help@virtys.com üzerinden bir mail yolla (EN'den IT'ya çevirebilirim), ayrıca geçmiş deneyimlerinizi (Birden çok dil konuşan bir topluluk için COMA olarak çalıştı...), ve oyun deneyiminiz (Ben Norstria'ya ulaştım!).

İletişim kurulumu tamamlandığında, biz sunucu testi gibi bazı şeyler için yardım arıyor olacağız, destek, beyinfırtınası grupları, topluluk, SSS düzenlemeleri, sosyal etkinlikler, vb. Başka bir yeteneğin var ve bize göstermek istiyorsan, (fan sitesi programlama, çizim sanatları, piksel sanatı, yemek pişirme) resmi mail adresimiz olan help@virtys.com adresine bir mail gönder.
29.03.2016 itibariyle; Türkçe dili için şuan bir çevirmenimiz var ancak çalışmaların hızlanması için çoğunuzun yardımı gerekiyor. Oyun Çevirmenliği sorumluluğunu üstlenmek isteyen gönüllü oyuncularımızı e-posta adresimize başvurularını göndermeye çağırıyoruz. Çeviri ekibine vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz!

Ayrıca, foruma katılmayı unutmayan; yeni oyuncularla yardımcı olmak için sohbet eden, fikirler veren, yanlışı yada doğruyu bize söyleyen, Facebook'taki gönderilerimizi beğenen ve herhangi bir yerde oyunumuza olan aşkını paylaşanlar da bize katkıda bulunabilir. Biz bu özelliklerin çoğunuzda olduğunu biliyor ve bunun için sizlere teşekkür ediyoruz.
Therian Saga

Return to “Duyurular”