Page 1 of 1

Paypal Türkiye 6.6.2016'dan itibaren faaliyetlerini durdurmuştur.

Posted: Tue 07 Jun 2016, 22:38
by kerem1249
Değerli oyuncularımız,

Therian Saga için Türkiye Cumhuriyeti içerisinde ikamet eden kullanıcılarımız Paypal ödeme hizmetini geçtiğimiz Pazartesi'nden bu yana kullanamamaktadırlar. Bunun sebebi şirketin Türkiye faaliyetlerini durdurmasıdır.

Diğer ödeme araçlarımızla Mavi Taç almaya devam edebilirsiniz!
Therian Saga'da iyi eğlenceler dileriz.

Dilerseniz Paypal'ın yaptığı bu duyuruya göz atabilirsiniz.
PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.
Türkiye’deki müşterilerimiz bundan böyle PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz hala PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.
Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan başka bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.
PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.
Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.