İkinci çubuk tamamlandı!

User avatar
kerem1249
Animateur
Posts: 374
Joined: Wed 06 Jan 2016, 08:58
Realm: Vodekan

İkinci çubuk tamamlandı!

Postby kerem1249 » Mon 15 Feb 2016, 18:08

Merhaba,

Şimdiye kadar ki en soğuk kışlardan birinin sabahında sizlerle birlikte kahvemizi yudumlarken bu yazıyı kaleme aldık.

Taşınma kampanyası ile ilgili bize verdiğiniz bu müthiş destek için gerçek anlamda teşekkür etmek istiyoruz. Promosyonun sona ermesine daha üç gün varken yine de %100'ü geçtik! (çubuk şuanda %105 oranında yükseldi)

Her şeyden önce, biz kalan bir kaç gün için yeni bir çubuk oluşturmaya karar verdik, biz sizlere zaten bir sürü söz verdik ve sizleri daha fazla merakta koymadan listemizi açıklamamız gerektiğini düşünüyoruz.

Kampanya planlandığı gibi 17 Şubatta sona erecek bu sayede kendinize uygun bir paket seçip işbirlikçi bonuslarını kazanmak için hala bir şansınız var. Kampanya bittiğinde biz ikramiye dağıtım yöneticisinin kurulumunu yapmak ve bir takım hesaplamalar yapmak için sizlerden bir süre daha beklemenizi rica edeceğiz. 23 Şubatta oyuna diğer kampanya ikramiyelerini de ekleyecek bir içerik güncellemesi (güncellemede oyun optimizasyonu hakkında bazı durumlarda yatıyor ancak en önemlisi: Imperial Hall) yapacağız.

İkinci çubuğun ilerlemesi beklenenden çok kısa bir sürede tamamlandı ve haliyle üstte dediğimiz gibi size vaad ettiklerimizi verebilmemiz için kısa bir zamana ihtiyacımız var.

Şubatın 25'inde önceliğimiz, İmparatorlar özelliğini oyun içinde devreye sokmaktır ki bu tüm oyun için önemli bir içerik olacaktır. İmparatorlar güncellemesinin oyuna ve oyunculara etkisinin çok yüksek olacağını düşünüyoruz ve taşınma kampanyasında olduğu gibi, Virtys ile oyuncuların işbirliğinin ve iletişiminin her zaman bu derece yüksek seviyede olması gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Bugün hepinize teşekkür ediyoruz, desteğiniz için teşekkürler!
Verilen sözlerin yerini, HİYERARŞİ belirler...
Büyük olmak güzeldir ama, insan olmak daha güzeldir!

Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Kerem1249, Board Moderator

English Section
Türkçe Bölümü
Dipartimento di İtaliano
Forum Kuralları - Türkçe
Therian Saga takımına katılmak ister misiniz?

Return to “Duyurular”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest