Szklarnia!

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Szklarnia!

Postby Varcolac » Wed 06 Jan 2016, 17:04

Jak zdobyć plan na szklarnie ?
by "Robin"

Należy zrobić q w Falkonii, w dzielnicy naukowej Przeklęci Bandyci oraz jego kontyunację (wymaga 10 ogrodnictwa)
by "Clutchorix"

Czy w szklarni można hodować zioła, jeżeli tak to w jaki sposób :)
by "Zofka"

Można, w taki sam sposób jak z zielnym szlakiem, czy dowolnym budynkiem wydobywczym.
To jakie zioła będą dostępne zależy od tego gdzie znajduje się działka ze szklarnią.
by "Holuo"

Mam problem zdobyłem plan szklarni
Ale gdzie bym jej nie postawił " Bezkresna Falkonia " " Pola złotej mgły "
Efekt jest taki ze mam dostępny tylko warsztat Eliksirów
A napewno na tamtych obszarach działa szlak zielny oraz pole jako osobne budowle
Maszyny zrobiłem sam takie powyzej 25
Kopuła z casadiru
i reszta z kamienia marglu
Budowla spełnia wymogi dla terenu przed postawieniem
Prosze o napisanie do mnie kto ma postawioną szklarnie gdzie i z czego
Nie zrobisz bo nie ma innych warsztatów
To jest problem ze miało być w szklarni dodatkowe warsztaty
A np w laboratorium mam wszystko to co miało być ,
a w szklarni jest coś nie tak
by "Trupers1978"

Mam szklarnie w Bezkresnej Falkonii - niestety też mam tylko warsztat do eliksirów ( karmy i barwników ) nie ma nic do ogrodnictwa i zielarstwa, a mam obie te umiejętności rozwinięte. Pytałam już w tym temacie czy można zioła hodować i jeżeli tak, to w jaki sposób, niestety ja nie mogę. Uważam , że szklarnia to strata pieniędzy, albo jakiś błąd, bo można było zbudować warsztat do eliksirów - taniej a taki sam efekt.
by "Zofka"

Efekt wcale nie jest taki sam, w zwykłym warsztacie nie zrobisz karmy, do tego jest potrzebna szklarnia
by "Holuo"

Karmy i tak nie robię, tylko eliksiry - więc jak dla mnie strata pieniędzy na szklarnię- a tak w ogóle opis szklarni mylący: " botanicy używają szklarń do hodowli różnorodnych roślin " - bzdura, więc budujcie ludziska zwykły warsztat na eliksiry, no chyba, że karmy robicie.
by "Zofka"

Nie zapominajcie o bonusie szklarni do wszystkich umiejętności :) W mojej maszyna 43, a mam 49 ;)
by "Baru"

Return to “Ogólne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest