Coś przydatnego

User avatar
trupers1978
Défricheur
Posts: 7
Joined: Sun 10 Jan 2016, 19:10
Realm: Hipporiel

Coś przydatnego

Postby trupers1978 » Sun 10 Jan 2016, 19:44

Informator w naszym domu
Cena 50 koron
informator poszukiwacz ma informacje o wyuczonych recepturach i zdobytych planach
-Na zielono nabyte plany i receptury
-Na szaro ma plany i receptury do znalezienia gdzie mozna go wysłać
-szuka 8 godzin falkonia opłata 50s
-szuka 12 godzin lanfar opłata 1g
-szuka 18 godzin nordia opłata 2,50g
Po znalezieniu podaje lokacje gdzie i u kogo i jakie ma wymogi receptura lub plan .

Mamy pierscień , bransoletka , broszka , naszyjnik niech bedą cztery sloty karzdy na osobna biżuterie .

T3 postacie werbowane po zdobyciu złotego skrzydła mogły by pracować przy takich pracach jak przetapianie rudy , wytapianie szkła , robienie bloków przycinanie desek , wytwarzanie włókien i tkanin , jako rzeznik i garbarz

Walczący pomocnicy Mozna by wyposażyć w tarcze lub broń zwiększając jej statystyki obrony lub ataku

Razputin
Défricheur
Posts: 4
Joined: Fri 15 Jan 2016, 14:00
Realm: Hipporiel

Re: Coś przydatnego

Postby Razputin » Fri 15 Jan 2016, 14:09

Podoba mi się pomysł dawania broni wojakom, ale moim zdaniem dzięki temu moglibyśmy ingerować jakie staty im rosną bo teraz mam mieczników i obuchowa im nie rośnie no niby nazwa mówi za siebie ale niema porządnego ludka któremu by można tego stata podnieść a chłopisko słabe. tylko yraenowi by niemożna zmienić broni bo on ma swoją po dziadku i taka jest historia i koniec ale innym czemu nie

Razputin
Défricheur
Posts: 4
Joined: Fri 15 Jan 2016, 14:00
Realm: Hipporiel

Re: Coś przydatnego

Postby Razputin » Sat 16 Jan 2016, 12:25

A tak sobie pomyślałem zamiast dawać gotowych ludzików jak miecznik żeby było chłopisko wojownik rycerz czempion żeby gadania niebyło że z czym ma chodzić miecznik jak nie z mieczem. tak poza tym widziałem kiedyś na czacie jak asgharoth napisał że jest tyle nowości że się zesr...my, ale na forum o nich nic niema może w nowościach będzie takie coś właśnie

Doro
Citoyen
Posts: 49
Joined: Sat 16 Jan 2016, 12:59
Realm: Hipporiel

Re: Coś przydatnego

Postby Doro » Sat 16 Jan 2016, 16:53

wszystko się okaże już nie długo , a na razie zostaje nam spokojne czekanie. Z tymi robolami to pomysł ok ale wymiana broni przy walczących wydaje mi się już zbyt dużą ingerencją w staty
Mówiłem JA Doro :lol:


Return to “Pomysły i Propozycje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests