pomysły;)

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

pomysły;)

Postby Looping » Sun 24 Jan 2016, 19:37

Osobiście uważam że powinien być osobny skarbiec dla gildii gdzie można wrzucać kaskę i koronki;)

Oraz według mnie czas robienia skrzydeł powinien być skrócony , skrzydła to nagroda za podbijanie skila a czas robienia złotych skrzydeł to lekka przezsada.
Wyobraźcie sobie jakby wręczali tak medale ;(

User avatar
ReyWargen
Emperator
Posts: 136
Joined: Thu 07 Jan 2016, 07:44
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby ReyWargen » Sun 24 Jan 2016, 20:09

Przecież to nie nagroda a raczej doktorat czy inżynierka, kończąc odpowiednią szkołę piszesz pracę potwierdzającą Twoje umiejętności. :D

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Looping » Sun 24 Jan 2016, 22:38

ReyWargen wrote:Przecież to nie nagroda a raczej doktorat czy inżynierka, kończąc odpowiednią szkołę piszesz pracę potwierdzającą Twoje umiejętności. :D


Wiesz taki doktorat co blokuje niektórym konto na prawie 2 dni to raczej zniechęca niektórych do gry tym bardziej że trzeba robić to wielokrotnie ;(
Tak samo jak rozszerzanie terenu w niektórych miejscach to też nie należy do zachęcających zajęć w tej grze.
Mimo że całokształt jest niezły może poza odrobiną grafiki zamiast desek powbijanych żeby mapka wyglądała weselej 8-)

User avatar
Don
Emperator
Posts: 14
Joined: Sun 24 Jan 2016, 18:00
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Don » Tue 26 Jan 2016, 15:28

Słabo śledzisz swoje konto. Mi przybywał skill z każdym zrobionym skrzydełkiem.Poza tym możliwość zwerbowania t2 i t3 .przynajmnej na początku :mrgreen:
Skarbiec gildii ? do czego ? po jaką cholerę ?
Aby wszyscy dawali kasę a jeden kupował sobie rzeczy do szkolenia się i mówił ze na chwałę gildii kupił sobie potki ?

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Looping » Tue 26 Jan 2016, 16:15

Don wrote:Słabo śledzisz swoje konto. Mi przybywał skill z każdym zrobionym skrzydełkiem.Poza tym możliwość zwerbowania t2 i t3 .przynajmnej na początku :mrgreen:
Skarbiec gildii ? do czego ? po jaką cholerę ?
Aby wszyscy dawali kasę a jeden kupował sobie rzeczy do szkolenia się i mówił ze na chwałę gildii kupił sobie potki ?


I tu się mylisz bo skarbiec gildii właśnie uciąłby to ze względu na to że każdy by widział na co idzie kasa, co spowodowałoby to że nie można by było kupić potków, a cała gildia by decydowała na co idzie kasa . U mnie w gildii nie ma przymusowych składek i nie zbieram kasy od graczy , skarbiec to jest coś takiego jak skarbonka gdzie każdy wrzuca wtedy kiedy chce i ile chce, tak samo jak się wrzuca materiały do gildii. a nie przekazuje kasę z ręki do ręki, bo to prowokuje sytuacjie o których piszesz.
Dobrze obserwuję swoje konto i wiem że rośnie skill przy robieniu skrzydeł , ale ile to trwa czasu ,weź pod uwagę graczy co jeszcze nie posiadają 5 postaci , Oni chcą grać a nie mieć zablokowaną postać przez 2 dni.

User avatar
Johnlock
Citoyen
Posts: 22
Joined: Fri 15 Jan 2016, 07:23
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Johnlock » Tue 26 Jan 2016, 19:47

Przesadzasz ustawiasz 4 nocki i masz skrzydło zrobione bez większego bólu ;)

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Looping » Tue 26 Jan 2016, 22:31

Johnlock wrote:Przesadzasz ustawiasz 4 nocki i masz skrzydło zrobione bez większego bólu ;)

z jednej specjalki a jak masz wszystkie :?: to ile nocek.

Baru
Défricheur
Posts: 6
Joined: Sat 16 Jan 2016, 10:12
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Baru » Wed 27 Jan 2016, 02:29

Zupełnie nie zgadzam się z pomysłem zmian czasu skrzydeł, przez to, ze są jakie są bardzo łatwo sobie wbić 43-45 poziom każdej umiejętności, nie skupiając się na produkcji ani zbieraniu materiałów na nią.

Robiąc tylko skrzydła przy dobrych narzędziach i kompanach bardzo łatwo i bezboleśnie można sobie z podciągnąć nowa umiejętność, co oszczędza dużo czasu w porównaniu do tłuczenia niskopoziomowych mało potrzebnych rzeczy, z którymi i tak nie wiadomo, co potem zrobić.

Kasa i korony do gildii jak najbardziej ok, bo teraz lider musi robić zbiorki i nie ma jawności co, gdzie i jak idzie ;D

User avatar
Johnlock
Citoyen
Posts: 22
Joined: Fri 15 Jan 2016, 07:23
Realm: Hipporiel

Re: pomysły;)

Postby Johnlock » Sun 31 Jan 2016, 19:08

Nie wiem, czy było to napiszę: notatki na liście znajomych, bo po pewnym czasie zapomina się kto od czego był :lol:
#2
Zwiększenie ilości wiadomości w skrzynce pocztowej z aktualnych 20 do przynajmniej 50.
#3
No i jeszcze naprawienie prywatnych wiadomości żeby nie budowały się jak jest dużo tekstu.


Return to “Pomysły i Propozycje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests