Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Baru
Défricheur
Posts: 6
Joined: Sat 16 Jan 2016, 10:12
Realm: Hipporiel

Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Baru » Wed 27 Jan 2016, 02:57

Od dawna chodzi mi po głowie pomysł jak znacząco udogodnić grę ludziom mającym 5 postaci na koncie. Wiadomo, ze każda będzie miała inna specjalizacje, ale nie zawsze ta sama postać zbiera i przerabia dany surowiec, wiec istnieje wysokie prawdopodobieństwo, ze będzie trzeba przerzucać surowce ze skrzyni miedzy inne postacie, jest o tyle irytujące, ze np co tydzień trzeba przerzucić cala skrzynie np substancji lub roślin. Zajmuje to sporo czasu i jest strasznie niepraktycznie rozwiązane, bo zajmuje to kilkanaście mail lub kilka trądów bezpośrednich. Dlatego chciałbym zaproponować dostęp do skrzyni dla wszystkich postaci w ramach jednego konta.

Drugie udogodnienie wiązałoby się z wprowadzeniem coś, ala gildyjnego depozytu dla całego konta, gdzie można by było trzymać np wszystkie ostrza i inne dobra konsumpcyjne potrzebne przy paru klasach lub potki, sety. Realizację tego widzę przez dodanie zakładki podobnej do tej zarządzaj np w każdym mieście w karczmie. To rozwiązanie zredukowałoby ilość maili wysyłanych do swoich altów, które są mało wygodne i dość upierdliwe z powodu małego limitu slotów na wysyłane itemy.

User avatar
Looping
Citoyen
Posts: 28
Joined: Thu 14 Jan 2016, 22:33
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Looping » Wed 27 Jan 2016, 11:07

Baru wrote:Od dawna chodzi mi po głowie pomysł jak znacząco udogodnić grę ludziom mającym 5 postaci na koncie. Wiadomo, ze każda będzie miała inna specjalizacje, ale nie zawsze ta sama postać zbiera i przerabia dany surowiec, wiec istnieje wysokie prawdopodobieństwo, ze będzie trzeba przerzucać surowce ze skrzyni miedzy inne postacie, jest o tyle irytujące, ze np co tydzień trzeba przerzucić cala skrzynie np substancji lub roślin. Zajmuje to sporo czasu i jest strasznie niepraktycznie rozwiązane, bo zajmuje to kilkanaście mail lub kilka trądów bezpośrednich. Dlatego chciałbym zaproponować dostęp do skrzyni dla wszystkich postaci w ramach jednego konta.

Drugie udogodnienie wiązałoby się z wprowadzeniem coś, ala gildyjnego depozytu dla całego konta, gdzie można by było trzymać np wszystkie ostrza i inne dobra konsumpcyjne potrzebne przy paru klasach lub potki, sety. Realizację tego widzę przez dodanie zakładki podobnej do tej zarządzaj np w każdym mieście w karczmie. To rozwiązanie zredukowałoby ilość maili wysyłanych do swoich altów, które są mało wygodne i dość upierdliwe z powodu małego limitu slotów na wysyłane itemy.


Jestem za jak najbardziej bo wrzucając to do gildii jest znacząco za mało miejsca.
I może by wprowadzić również jakiś system awansów czy stopni dla graczy.
W tej chwili jest założyciel gildii i reszta członkowie i tylko on ma dostęp do otwierania i zamykania dostępu do zasobów gildii ,
Czemu nie zrobić zastępcy który gdy nie ma założyciela ma te same prawa, jeżeli powstanie skarbiec gildii-skarbnika , werbownika , zaopatrzeniowca -który jest odpowiedzialny za porządek w sakwach gildii i uzupełnianie ich itd.
Do tego nie tylko w gildii brak miejsca na ostrza, dłuta ,kamienie szlifeirskie itd czyli narzędzia konsumpcyjne czemu nie dołożyć ich do skrzyń profesji.

User avatar
Johnlock
Citoyen
Posts: 22
Joined: Fri 15 Jan 2016, 07:23
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Johnlock » Wed 27 Jan 2016, 13:00

Za tym żeby przedmioty typu dłuta i ostrza były w skrzynce profesji jestem jak najbardziej za i w sumie za rangami w gildii no może bez takiego rozdrabniania, ale taki oficer-zastępca by się przydał :)

User avatar
Don
Emperator
Posts: 14
Joined: Sun 24 Jan 2016, 18:00
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Don » Wed 27 Jan 2016, 23:23

Ja również podpisuje się pod petycją . Wydaje mi się ze dużym ułatwieniem była by wspólna dla konta skrzynia profesji dodał bym jeszcze jedną dużą skrzynie dla konta płatną 100 niebieskich koron . :idea: 5 przeprawa mogła by odblokować skrzynię

User avatar
Giray
Bourlingueur
Posts: 81
Joined: Sun 17 Jan 2016, 08:12
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Giray » Fri 29 Jan 2016, 16:40

Zakładki dla każdej postaci na ekranie, żeby nie trzeba było kilku klientów na raz odpalać.

User avatar
Don
Emperator
Posts: 14
Joined: Sun 24 Jan 2016, 18:00
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Don » Fri 29 Jan 2016, 17:25

Giray wrote:Zakładki dla każdej postaci na ekranie, żeby nie trzeba było kilku klientów na raz odpalać.

O tym była mowa już wcześniej.Virtys wie o problemie i podobno nad tym pracuje :)
Dobrze że o tym przypomniałeś bo to naprawdę ułatwia grę.

Doro
Citoyen
Posts: 49
Joined: Sat 16 Jan 2016, 12:59
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Doro » Sat 30 Jan 2016, 08:34

Również popieram pomysł
Mówiłem JA Doro :lol:

User avatar
Don
Emperator
Posts: 14
Joined: Sun 24 Jan 2016, 18:00
Realm: Hipporiel

Re: Pomysły na udogodnienie gry posiadaczom kilku postaci na 1 koncie

Postby Don » Mon 08 Feb 2016, 04:39

Jest jeszcze jedna dla mnie ważna rzecz . Mianowicie poczta. Po ustawieniu postaci na przemieszczenie w inne miejsce poczta nie działa.
Pomimo tego że idę z miejsca z pocztą na inne miejsce z pocztą.Mowa tu o moich domkach i budynkach gildii :( a nie instancjach publicznych.


Return to “Pomysły i Propozycje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests