Pomoc dla początkujących

Alicja
Défricheur
Posts: 2
Joined: Thu 17 Mar 2016, 13:47
Realm: Hipporiel

Pomoc dla początkujących

Postby Alicja » Thu 17 Mar 2016, 14:14

Witam wszystkich, z tej strony Alicja5688. Mam propozycję dla wszystkich osób zaczynających w tą grę, ewentualnie takich, które chciałyby zacząć swoją działalność w nowym zawodzie, a nie mają na to środków (mówię o podstawowych zawodach związanych np. z metalem lub florą, a nie szpiegostwem;-;). Oferuję pomoc:

-pieniężną, różnego rodzaju pożyczki zawsze mające 0%, żeby ułatwić start początkującym,

-z potkami, na rynku jest dużo potionów z healem po 21 lub 20, ale ja wam oferuje mikstury z uzdrowieniem 10, które kosztują grosze (przydają się na początku gry, w lokacjach kiedy nie potrzebujemy zużywać droższych typów),

-surowcami, posiadam całkiem dużo zaopatrzenie w dziedzinach drewna, kamienia, mody i fauny, oraz mniejsze w pozostałych jednak wciąż przydatne, kiedy nie chcemy czekać najbliższe 3h, by wydobyło się kilka sztuk bawełny.

-sprzedażą, skupię od was część surowców, które wytworzycie, niestety pierścionków 1 karatowych i tym podobnych rzeczy raczej nie wezmę, bo nie jestem instytucją charytatywną, to każdy rodzaj szkła czy desek z chęcią od was odkupię, ewentualnie pomogę ze sprzedażą części rzeczy na rynku,

-wiedzę, które drewno warto ścinać, by szybko zarobić, albo za ile nie sprzedawać kamieni szlachetnych, żeby nie wyjść na frajera.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą lub stałą współpracą proszę o kontakt z moją główną postacią, Alicją5688, lub pod tym postem.

Return to “Hipporiel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests