Event 9 kwietnia

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Event 9 kwietnia

Postby Varcolac » Sat 25 Mar 2017, 10:59

Port był osaczony przez chmarę statków, niczym komary szykujące się do ataku. Na szczęście nie było to oblężenie, a dostawa znamienitych materiałów i narzędzi. Kranport, skromne miasto dziś kwitło w najlepsze. Mieszkańcy za skromną opłatą pomagali rozładowywać ładunek, który dalej kierował się na wozy gildyjne "Złotych Skrzydeł".
- Cóż to za raban panienko. Kręcą się latają, a smród od potu taki, że ja męża do domu nie wpuszczam!
- A bo ja wim? Latają tak już od rana, a statkom końca nima koleżanko.
- Mówże tępa babo po ci tą patelnią przyfasole!
- Toć ja nic nie wiem! Plotki ino!
- Plotki też smaczne! - Ponaglała karczmarka kobietę siedzącą przy ladzie. Całe miasto ciekawe było cóż to się zaraz wydarzy. Czyżby gildia szykowała się na wojnę z całym krajem? Strach w sercach tubylców, ale i radość, że mogą sobie dorobić na tej robocie.
- Syn jaki powrócił. Marny jakiś, czy niestrawny... tak czy inaczej z tej że okazji jakie święto będzie!
- Święto?
- No także ja słyszała koleżanko - Powiedziała lekko podpita już kobieta i westchnęła, a karczmarka zaczęła dalej rozmyślać.
- Jakiś ważny ten niestrawny?
- Nie, nie! Tępak jakiś! Ale chyba urodziny ma to i święto odprawia i zaprasza wszystkich!
- A kiedy to święto?
- Toć tu wszystko napisane! Gospodyni czytać nie umie? - Obruszyła się kobieta wyjmując z kieszeni ogłoszenie i dopiero kiedy ponownie podniosła głowę, zobaczyła, że grozi jej niebezpieczeństwo.
- Dawaj że ten świstek i zmykaj do domu głupia, pókim cierpliwa. - Zagroziła karczmarka wymachując patelnią i zabrała pijaczce kartkę.

"
Witajcie!
Z okazji mojego powrotu do tej pięknej i wciąż magicznej krainy, pragnę zaprosić was na święto, które odbędzie się w dniu moich urodzin. Liczę na to, że 9 kwietnia będzie dniem wyjątkowym nie tylko dla mnie. Mam też nadzieję, że nie będzie żałować udziału w swawolach.

Z poważaniem Varcolac ver Bluntdick


Sponsorzy:
Nulani: pirsing i inne :)
anonim: 500g :)

"

User avatar
Giray
Bourlingueur
Posts: 81
Joined: Sun 17 Jan 2016, 08:12
Realm: Hipporiel

Re: Event 9 kwietnia

Postby Giray » Mon 27 Mar 2017, 10:35

Nie za dużo tego oglądania "Gry o Tron"? :P

kubaandrzej1992
Défricheur
Posts: 6
Joined: Fri 08 Jan 2016, 12:05
Realm: Hipporiel

Re: Event 9 kwietnia

Postby kubaandrzej1992 » Tue 28 Mar 2017, 04:37

hoh ile ty już razy wracasz?:D nie żebym się czepiał czy cuś :D fajnie, że wracasz! :)

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Event 9 kwietnia

Postby Varcolac » Tue 28 Mar 2017, 06:32

Miejmy nadzieję, że to będzie ostatni xD


Return to “Hipporiel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests