Gildia Złote Skrzydła

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Gildia Złote Skrzydła

Postby Varcolac » Tue 26 Jan 2016, 21:05

Image


Image

Gildia zdawać by się mogło, sztywna. Nazwa wskazuje na dość wysoki poziom. Czy jednak sama nazwa wystarczy, aby wzbić się wysoko do nieba? Nie wystarczy posiadać skrzydła, aby móc wzbić się do góry. Złote Skrzydła, te słowa można rozumieć i dosłownie, ale i w przenośni. Kiedy zaproponowano mi przyłączenie się, szczerze mówiąc nie znałem dobrze ani członków ani założycieli, może to mnie zachęciło? Zrobić coś nowego...
Nie wiązałem z tym przyszłości. Ot kolejna z moich jakże krótkich przygód...
Jak zapewne już się domyślacie, rozczarowałem się. Rozczarowałem się sobą i swoim przywiązaniem do tych ludzi. Złote Skrzydła mają swoich panów o złotych sercach. Wiem, że Therian Saga to jedna z tych chwil w moim życiu, która będzie zapamiętana. Będę wspominał o niesamowitym pomyśle i dobrej zabawie, a dobrą zabawę zawdzięczam oczywiście wam. Ale ta gildia, ludzie, których dzięki tej grze poznałem...
Jest to uczucie nie do opisania. Cokolwiek bym próbował ująć w słowa, jest nic nie warte, niemal czarne na tle ciemnego nieba. Zawdzięczam im naprawdę wiele i nie mam tutaj na myśli jakichkolwiek rzeczy związanych z grą. Chodzi o dobre towarzystwo, o śmiech, o żartowanie sobie z innych lub z siebie. Chodzi mi, że zawdzięczam im przynależność. Dzięki nim wiem gdzie należę, do rodziny. Zawsze powtarzam, że wszyscy w Therian Saga są jak rodzina, ale teraz już znam to pojęcie i wiem, że przesadzam. jesteście przyjaciółmi, z którymi mogę czasami popisać, ale oni...
Złote Skrzydła to moja rodzina. Tutaj przynależę, tutaj coś znaczę. Tutaj czuję się potrzebny i tutaj zrozumiałem czego tak naprawdę szukałem odkąd zacząłem grać w tę grę. Szukałem towarzystwa, szukałem przyjaciół i w końcu mi się udało.
Rozwijamy się i to bardzo szybko, bo ufamy sobie, nie krzywdzimy siebie nawzajem, wspieramy się w te mroczne dni. Mam złote serce, ale dzięki nim dostałem również od życia Złote Skrzydła. Dzięki nim mogę cieszyć się życiem i wbić się do góry. Dzięki nim nie czuję się sam.
A ty? Czy chciałbyś przeżyć przygodę? czy szukasz niespotykanych wrażeń? U nas nie znajdziesz przygody. U nas odnajdziesz siebie. Staniesz się częścią wielkiej idei. Dołączysz do rodziny, która przygarnie cię pod swoje skrzydła wierząc, że odwdzięczysz się tym samym i zaufasz swoim braciom.

Recenzję pisał Warchlaczek oczywiście, członek rodziny :)

A teraz coś z mechaniki :)
Image

Dębowa
- Skład drewna (wyrąb lasu)
- Fabryka
Ciesielstwo
- Fabryka
Wyrąb lasu (przycinanie)
- Fabryka
stolarstwo

Wapienna
- Fabryka
murarstwo
- Fabryka
kamieniarstwo
- kamieniołom (wydobycie kamienia)

Członkowie:
-Don
-Woda
-Chaotyk
- No i rzecz jasna ja Varcolac

I wiecie co wam powiem? Oddam na tą gildię wszystko i nie pożałuję. Oddam braciom wszystko i nie pożałuję. Mogę stracić na nich każdą możliwą sekundę, bo jesteśmy rodziną i zrobiłbym dla nich wszystko co tylko możliwe :)

Z poważaniem Varcolac
Podania proszę składać do graczy woda lub Don.
Image

User avatar
Giray
Bourlingueur
Posts: 81
Joined: Sun 17 Jan 2016, 08:12
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Złote Skrzydła

Postby Giray » Tue 26 Jan 2016, 21:45

aż się popłakałem :P

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Złote Skrzydła

Postby Varcolac » Wed 27 Jan 2016, 17:00

Dobrze wiedzieć, że gdzieś tam masz serce :P

User avatar
Don
Emperator
Posts: 14
Joined: Sun 24 Jan 2016, 18:00
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Złote Skrzydła

Postby Don » Wed 27 Jan 2016, 22:13

Varcolalac jestem pod wrażeniem dobrego tekstu, mnie również ująłeś za serducho.

Mógłbym zrobić event na najlepsze opowiadanie o therian saga tylko po co skoro zwycięzca jest już znany

Swoją droga ciekawy jestem ile osób czyta forum ? przeczytajcie proszę tekst Varcolaca i wystawcie ocene od1 do 10

U mnie oczywiście najwyższa ocena 10

User avatar
ReyWargen
Emperator
Posts: 136
Joined: Thu 07 Jan 2016, 07:44
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Złote Skrzydła

Postby ReyWargen » Wed 27 Jan 2016, 22:26

9/10 za nieścisłość w nazwie, gildia nazywa się Złote Skrzydła, temat tak samo, a wielkimi złotymi literami nazwa jest już Golden Wings(tak, wiem że to oznacza to samo). Taka sugestia, trzymajcie się już jednej nazwy i jednej pisowni.

User avatar
Snow
Bourlingueur
Posts: 73
Joined: Wed 06 Jan 2016, 08:43
Realm: Hipporiel

Re: Gildia Złote Skrzydła

Postby Snow » Sun 31 Jan 2016, 03:44

Giray wrote:aż się popłakałem :P

Złoty Deszczu chcieli się nazywać, ale niechcieli być zblokowani przez 90% serwera xD
26022016
votre compte a ete supprime avec succes
Yolo


Return to “Hipporiel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests