Stare konto

MSc_builder
Défricheur
Posts: 5
Joined: Thu 04 Aug 2016, 12:02
Realm: Fauconnia

Stare konto

Postby MSc_builder » Thu 04 Aug 2016, 12:15

Witam
Na początek witam serdecznie wszystkich graczy.
Po dłuższej przerwie chciałem wrócić do gry. Ostatnio skończyłem grać względu na brak czasu, było to w okresie pojawienia się informacji o zamknięciu serwera i polskiej strony Therian Saga. Teraz gdy mam ciut więcej czasu chciałem wrócić do gry jednak moje stare konto nie działa :(
Miałem konto pod nikiem MScBuilder na serwerze Hipporiel, i na tym koncie miałem 5 postaci z różnymi płatnymi dodatkami. Łącznie wydałem na tę grę około 100zł...
Czy ktoś wie czy istnieje możliwość odzyskania tamtego konta?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Darek

Nobius
Traducteur
Posts: 36
Joined: Wed 13 Jan 2016, 22:58
Realm: Hipporiel

Re: Stare konto

Postby Nobius » Thu 04 Aug 2016, 16:02

Musisz napisac do supportu, natomiast czy zdolaja odzyskac od GameForgea konto, nie wiem. Chociaz z 2 strony nigdy nie slyszalem zeby ktos mowil, ze sie nie da:)

MSc_builder
Défricheur
Posts: 5
Joined: Thu 04 Aug 2016, 12:02
Realm: Fauconnia

Re: Stare konto

Postby MSc_builder » Fri 05 Aug 2016, 11:49

Dzięki,
Napisałem na "Kontakt z nami" czyli do Administracji.
Jeśli jest jeszcze jakiś support (może od VIRTYS??) to proszę o podpowiedź jak się z nimi skontaktować.

User avatar
Naelline
Coordinateur
Posts: 389
Joined: Thu 17 Dec 2015, 09:55
Realm: -

Re: Stare konto

Postby Naelline » Mon 08 Aug 2016, 02:41

Hello,

if you didn't accept the transfer of your account last december, the account don't exist anymore... but the good news is that your characters still exist :) you can send a mail to support@virtys.com and explain your case. Don't forget to mention the name of your characters.

We're always happy to see returning players :D

Google translation :
Cześć, jeśli nie akceptują przeniesienie konta w grudniu ubiegłego roku, konto już nie istnieje ... ale dobrą wiadomością jest to, że wciąż istnieją znaki :) możesz wysłać wiadomość do support@virtys.com i wyjaśnić walizka. Nie zapomnij wspomnieć nazwisko swoimi postaciami. Jesteśmy zawsze gotowi, aby zobaczyć powracających graczy: D

MSc_builder
Défricheur
Posts: 5
Joined: Thu 04 Aug 2016, 12:02
Realm: Fauconnia

Re: Stare konto

Postby MSc_builder » Mon 08 Aug 2016, 13:38

Hi
Thanks for reply Naelline. I did as you told me and I wrote an email to the support - hope the case will be solved positively ;)

Cześć
Dziękuję za odpowiedź Naelline. Zrobiłem jak mi powiedzałaś i napisałem emaila do supportu - mam nadzieję że sprawa zostanie pozytywnie rozwiązana ;)

MSc_builder
Défricheur
Posts: 5
Joined: Thu 04 Aug 2016, 12:02
Realm: Fauconnia

Re: Stare konto

Postby MSc_builder » Sat 13 Aug 2016, 17:27

Sprawa rozwiązana pozytywnie :D
Odzyskałem konto ze wszystkimi postaciami i całym ekwipunkiem.
Wsparcie supportu było pierwsza klasa ;)

Do zobaczenia na Hipporielu :D

PS. postacie są niestety słabo rozwinięte jeszcze a że czasu mam nie za wiele to trochę zajmie mi rozwinięcie ich w satysfakcjonującym stopniu... :?

Temat do zamknięcia.


Return to “Wsparcie i Zgłaszanie Błędów”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests