[Fun Squat] Lider gildii - offline

Drix
Défricheur
Posts: 1
Joined: Mon 11 Jan 2016, 20:16
Realm: Hipporiel

[Fun Squat] Lider gildii - offline

Postby Drix » Mon 11 Jan 2016, 23:24

Jak pisałem w tym temacie: Link do starego forum
Trzeci tydzień borykamy się z problemem jakim jest brak Gwidona - lidera gildii Fun Squat.

Sprawę zgłaszałem na wszelkie możliwe sposoby, również mailowo przedstawicielom Virtys.
W czwartek 07.01.2016, około 8:00 rano, zauważyliśmy (sprawdzaliśmy codziennie), że została uruchomiona u nas ankieta, która miała nam umożliwić wybór nowego lidera. Przyznaję szczerzę, że zostałem mile zaskoczony, ponieważ nie liczyłem na jakąkolwiek reakcję przed 17-stym ( V-Day :P ).
Niestety jestem zmuszony zgłosić nieprawidłowości w jej działaniu...

Głosowanie przejawia się tym, że na liście członków gildii, po wyborze którejś postaci do standardowego "wyślij wiadomość" i "zmień treść notatki" pojawiła się opcja "zaproponuj jako mistrza gildii". Co widać na załączonym obrazku.

Image


Niestety na tym temat się kończy...
Nie ma żadnego potwierdzenia o tym, że głos został oddany, mało tego po oddaniu głosu opcja ów nie znika. Można oddać go 30 razy na jedną postać (sprawdzone) jak i zapewne na wszystkie po kolei.
Najpierw czekaliśmy, aż większość zagłosuje (może nieskromnie wspomnę, że chłopaki głosowali na mnie) - nic.
Później czekaliśmy, aż zagłosują wszyscy - też nic.
Na końcu czekaliśmy, aż miną 72h bo po tylu maksymalnie miała zamknąć się ów ankieta. Do momentu pisania przeze mnie tego posta, minęło już 112h (nie żebym liczył... ) i dalej nic. Nieaktywny Gwidon jak był liderem tak jest nadal.

Biorąc pod uwagę, że naprawa ów ankiety może dłużej potrwać, a nam to ciągłe czekanie nie służy. Proszę support o bezpośrednie przekazanie przywództwa. Nie muszę nawet to być ja. Może to być postać z najdłuższym stażem w gildii (ja w międzyczasie opuściłem ją robiąc miejsce dla alta - więc ten parametr mnie dyskwalifikuje) lub nawet przekazanie na jakieś losowe konto. Każda opcja jest lepsza od obecnej.

Dziękuję i pozdrawiam
Drix [Fun Suat]

Return to “Gra”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests