Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Zjedz
Défricheur
Posts: 1
Joined: Thu 21 Jan 2016, 08:56
Realm: Fauconnia

Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Zjedz » Thu 21 Jan 2016, 09:06

Hej,

grałem w Therian Saga jakiś czas temu, ale z kilku różnych powodów przestałem. Chciałem powrócić do gry, ale nie potrafiłem się zalogować. Po próbie zresetowania hasła dostałem komunikat, że email, który podaje jest nieprawidłowy lub nieznany, chociaż jestem pewien, że moja postać była stworzona właśnie na nim. Czy w związku z otwarciem nowych serwerów miało miejcie jakieś usuwanie nieaktywnych kont?
Pisałem już na support@virtys.com chyba z 3 dni temu, ale nie otrzymałem odpowiedzi do tej pory.
Jeśli ktoś ma jakieś pomocne informacje to byłbym wdzięczny za odpowiedź.

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Varcolac » Thu 21 Jan 2016, 09:14

Zjadam i połykam w całości miszczu :P
Konta nieaktywne były usuwane, więc twoje z pewnością już nie istnieje. Stąd ten problem :)
Przed przenosinami gracz wybierał czy gra dalej, czy konto ma zostać usunięte. Jak cb nie było, to automatycznie przeszło na "ma być usunięte" :)

User avatar
Zbaniwryj
Défricheur
Posts: 8
Joined: Tue 19 Jan 2016, 20:55
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Zbaniwryj » Thu 21 Jan 2016, 18:53

Dobrze gada, polać mu ! :)
Ognia ! (zakrzyknął generał ochoczo spierdal**ąc do okopu)

autor: nieznany generał

Joanna
Défricheur
Posts: 7
Joined: Thu 21 Jan 2016, 21:47
Realm: -

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Joanna » Thu 21 Jan 2016, 22:02

hej.

zainstalowałam tego klienta czy ale nadal nie mogę się zalogować a przed tą całą przeprowadzką miałam utworzone konto jak mogę znów zacząć grać bez tworzenia nowej postaci??????

ktoś pomoże ogarnąć mi ten problem?

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Varcolac » Fri 22 Jan 2016, 00:01

Joanna a przed przeprowadzką jak miałaś to konto, to wybrałaś na nim opcję, aby konto zostało przeniesione na nowy serwer? Bo jeżeli nic podobnego nie zrobiłaś, to niestety twoje konto zostało usunięte :(

Joanna
Défricheur
Posts: 7
Joined: Thu 21 Jan 2016, 21:47
Realm: -

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Joanna » Fri 22 Jan 2016, 08:45

Varcolac wrote:Joanna a przed przeprowadzką jak miałaś to konto, to wybrałaś na nim opcję, aby konto zostało przeniesione na nowy serwer? Bo jeżeli nic podobnego nie zrobiłaś, to niestety twoje konto zostało usunięte :(


Nic takiego nie miałam bo nawet po zalogowaniu nie mineło 10 min i się zamknęło a później nie mogłam się zalogować "konserwacja"

Krole
Défricheur
Posts: 1
Joined: Sun 17 Jan 2016, 23:10
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Krole » Fri 22 Jan 2016, 08:52

Spróbujcie odzyskać hasło i stworzyć nowe. Ja miałem problem z logowaniem ponieważ z niewiadomych mi przyczyn hasło nie działało. Jeżeli nadal nie możecie się zalogować to oznacza, że nie macie konta. Tak jak Varcolac napisał wyżej nie doszło do migracji. Możecie też poprosić o pomoc support, po to on jest.

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Varcolac » Fri 22 Jan 2016, 10:29

Joanna jeżeli nic nie uda ci się zdziałać, to jestem gotów wspomóc cię finansowo byś nie była tak bardzo stratna z powodu nowego początku :)

Joanna
Défricheur
Posts: 7
Joined: Thu 21 Jan 2016, 21:47
Realm: -

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Joanna » Fri 22 Jan 2016, 11:30

Krole wrote:Spróbujcie odzyskać hasło i stworzyć nowe. Ja miałem problem z logowaniem ponieważ z niewiadomych mi przyczyn hasło nie działało. Jeżeli nadal nie możecie się zalogować to oznacza, że nie macie konta. Tak jak Varcolac napisał wyżej nie doszło do migracji. Możecie też poprosić o pomoc support, po to on jest.



pisałam do support ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi..... jedyne wyjście jak chce nadal w to grać to było stworzenie nowej postaci

Joanna
Défricheur
Posts: 7
Joined: Thu 21 Jan 2016, 21:47
Realm: -

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Joanna » Fri 22 Jan 2016, 11:32

Varcolac wrote:Joanna jeżeli nic nie uda ci się zdziałać, to jestem gotów wspomóc cię finansowo byś nie była tak bardzo stratna z powodu nowego początku :)



Dzięki właśnie stworzyłam nową postać :) finansowo może nie ale rzeczowo to bym bardzo skorzystała np. ubrania, broń i narzędzia :)

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Varcolac » Fri 22 Jan 2016, 12:07

Podaj nick i już ci wszystko podsyłam :P
Jaki zawodzik? :P

Joanna
Défricheur
Posts: 7
Joined: Thu 21 Jan 2016, 21:47
Realm: -

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Joanna » Fri 22 Jan 2016, 12:10

Varcolac wrote:Podaj nick i już ci wszystko podsyłam :P
Jaki zawodzik? :P


zawód moda :)

SOLARIS

dziękuję :)

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Varcolac » Fri 22 Jan 2016, 22:51

Co mogłem to ci wysłałem myszko :)
Jeszcze ci młynek załatwię porządny, żebyś mogła sobie swobodnie extra ciuszki robić i luzik :)

User avatar
Asgharoth
Animateur
Posts: 38
Joined: Thu 07 Jan 2016, 11:42
Realm: Hipporiel

Re: Nieznany lub nieprawidłowy adres e-mail

Postby Asgharoth » Sun 24 Jan 2016, 02:51

Skontaktuj się ze mną na priv proszę podając mail i nazwę postaci której używałeś/aś. Ale jeżeli nie zostało zaznaczone w opcjach konta że zgadzasz się na przenosiny to niestety zgodnie z prawem nie mogliśmy takich kont przenosić, bo użytkownik nie wyraził na to zgody. Ale podaj mi te dane a postaram się trochę pogrzebać i zobaczymy czy coś da się zrobić.
If I charge - follow me,
If I die - revenge me,
If I retreat - kill me.


Return to “Gra”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests