Usunięcie postaci - zniknięcie

Froodo87
Défricheur
Posts: 4
Joined: Mon 03 Apr 2017, 15:01
Realm: Hipporiel

Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Froodo87 » Mon 03 Apr 2017, 15:06

Witam serdecznie mam problem. Ładnie sobie grałem wczoraj, dzisiaj wchodzę do gry a moim zaskoczeniem okazało się brak postaci. znikła mi postać i co teraz mam z tym poradzić. Przed wszystkim w ogóle nie wyskakuje mi okno logowania się do gry. Tylko od razu wybór postaci, a bardziej okno tworzenia nowej postaci. Czy jest ktoś mi wstanie pomóc.

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Varcolac » Mon 03 Apr 2017, 15:56

Jeżeli od razu wyskakuje ci okno z postaciami to prawdopodobnie jest to klient ze steama :P
Pobierz clienta ze strony therian i pilnuj by był w innym folderze :P potem go włącz i powinno być wszystko okej :)

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Varcolac » Mon 03 Apr 2017, 16:19

Jeżeli to nie w tym tkwi problem to po powrocie z pracy się tym zajmę i przekażę komu trza :)

User avatar
Céline
Mystique
Posts: 2286
Joined: Fri 20 Nov 2015, 20:42
Realm: -

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Céline » Mon 03 Apr 2017, 16:21

Another possility : on the right top corner of the window where you choose the character to play, you can change of server. You were maybe not on the right one ;)
On our side, I see your character ;)

Google Translate
Inna możliwość: W prawym górnym rogu okna, gdzie ktoś wybiera znaki, możemy zmienić serwer. Być może nie są po prawej stronie.
Na naszej stronie, widzę swoją postać

1.jpg
1.jpg (23.77 KiB) Viewed 11578 times
2.jpg
2.jpg (96.43 KiB) Viewed 11578 times
3.jpg
3.jpg (94.12 KiB) Viewed 11578 times
---
~Contact : support@virtys.com~

Froodo87
Défricheur
Posts: 4
Joined: Mon 03 Apr 2017, 15:01
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Froodo87 » Mon 03 Apr 2017, 17:22

@Céline
Another possility : on the right top corner of the window where you choose the character to play, you can change of server. You were maybe not on the right one ;)
On our side, I see your character ;)

to akurat sprawdziłem każdy po kolei serwer czy przypadkiem nie założyłem postaci na innym serwerze. Postaci nie ma na żadnym serwerze.
Ps. Gram przez klienta ze steama.
wczoraj normalnie się logowałem przez steama dzisiaj nie ma logowania a nie jest ustawione automatyczne zalogowanie.
Po ściągnięciu klienta ze strony. postać jest na swoim miejscu. Nie wiem czy coś robiłeś czy już wróciłeś z pracy.

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Varcolac » Mon 03 Apr 2017, 17:59

Jestem czarodziejem :) Udanej zabawy i zapraszam na eventy :)

User avatar
Céline
Mystique
Posts: 2286
Joined: Fri 20 Nov 2015, 20:42
Realm: -

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Céline » Mon 03 Apr 2017, 18:15

We did nothing. But yes, your character is linked to a classic account, not a steam one.
Did you ever play by browser ?
---
~Contact : support@virtys.com~

Froodo87
Défricheur
Posts: 4
Joined: Mon 03 Apr 2017, 15:01
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Froodo87 » Mon 03 Apr 2017, 21:07

In THERIAN I have never played a browser by steam alone. On steamie still does not show me the characters.

User avatar
Varcolac
Bâtisseur
Posts: 225
Joined: Wed 06 Jan 2016, 14:20
Realm: Hipporiel

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Varcolac » Mon 03 Apr 2017, 22:19

Froduś to wygląda tak :)

Żeby client ze steama działał, musisz być zalogowany na steamie z tego samego konta co grałeś wcześniej.
Jeżeli masz clienta ze strony gry z therian sagi, to masz panel logowania, czyli wpisujesz nazwę użytkownika i hasło. W przypadku Steama tego nie ma. W przypadku Steama od razu masz panel z postaciami :)
Dlatego Celine zasugerowała, że może grałeś przez przeglądarke, ala przez clienta z strony gry, bo mówiłeś, że nie ma panelu logowania, a oczekiwałeś na taki :)
Tak czy inaczej, skoro masz postać na koncie gry to już graj tam na cliencie. To bez różnicy czy steam, czy z gry :) Ja gram z gry bo mi jakoś wygodniej we wszystkim no i jestem przyzwyczajony :)

W razie pytań złap mnie w grze :)
Varcolac, Wacusiek
lub zgłoś się do Nulani :)

Celine ma rację, nic nie zrobiłem. Żartowałem tylko, ale miałem podobny problem co ty więc wiedziałem gdzie tkwi szkopuł. Miałem clienta z strony gry i kiedy zacząłem grać na steamie, steam mi go zaaktualizował i przerobił na swój i też miałem taki zong gdzie moje postacie :) A potem doszedłem do wniosku, że nie mam panelu logowania i to client steam i musiałem od nowa clienta gry instalować :)

Mam nadzieję, że jakoś tam sobie poradzisz i razem coś wymyślimy, lub rozgryziemy co się dzieje z twoim kontem :)

User avatar
Céline
Mystique
Posts: 2286
Joined: Fri 20 Nov 2015, 20:42
Realm: -

Re: Usunięcie postaci - zniknięcie

Postby Céline » Tue 04 Apr 2017, 07:33

Hello :D ,

Froodo can play, and that's the important thing :D

But.. well... It's really strange :p
We will conduct an investigation !
---
~Contact : support@virtys.com~


Return to “Ogólne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests