Nie mogę wydostać się z gildii

Milczek
Défricheur
Posts: 2
Joined: Sun 12 Nov 2017, 09:21
Realm: Fauconnia

Nie mogę wydostać się z gildii

Postby Milczek » Sun 12 Nov 2017, 09:36

Witam.
Mam pewien problem. Mianowicie nie mogę wydostać się ze swojej, świeżo utworzonej gildii. Konkretnie zbudowałem tam sobie Headquaters i nie mogę już jej opuścić. Cały czas mam hasło, że nie będąc w pełni sił mogę przemieszczać się jedynie za pomocą akcji transportowych (oczywiście i zdrowie i energię mam na max). A tych nie mam pojęcia jak aktywować. Być może jakieś bydlę jest mi potrzebne, bo mam tam dwa bawoły do zwerbowania, ale nawet jeśli jest to klucz, to nie mogę go wykorzystać gdyż mam full towarzyszy i to pracujących w kopalniach, czyli nie mogę ich odłączyć...
Jeśli jest to problem do rozwiązania, bardzo proszę o pomoc. Jeśli nie, proszę o namiary na administrację, bo za cholerę nie mogę znaleźć żadnej opcji kontaktu, czy wysłania ticketa.

Z góry dziękuję.

User avatar
Céline
Mystique
Posts: 2286
Joined: Fri 20 Nov 2015, 20:42
Realm: -

Re: Nie mogę wydostać się z gildii

Postby Céline » Sun 12 Nov 2017, 10:02

Hello,

Have you "Obciążenie x/0" noted on your bag (x = a number) ?

If yes, find what have encumbrance (probably "10x Rozkład gildii: Święto Rumbulara") and put them in the Guild storage. Things with "Obciążenie" can only be transported, you can't move normally with them (and transport is from a guild location to another guild location and max in the next region).
You can learn Transport in your guild. It's the skill needed to "travel with encumbrance".

If not, please send us a mail : support@virtys.com
---
~Contact : support@virtys.com~

Milczek
Défricheur
Posts: 2
Joined: Sun 12 Nov 2017, 09:21
Realm: Fauconnia

Re: Nie mogę wydostać się z gildii

Postby Milczek » Sun 12 Nov 2017, 11:36

Thank you very much, Celine. :)


Return to “Ogólne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest