Objaśnienie Zestawów

User avatar
Matiusz
Traducteur
Posts: 11
Joined: Wed 06 Jan 2016, 15:05
Realm: Hipporiel

Objaśnienie Zestawów

Postby Matiusz » Thu 04 Feb 2016, 22:09

[Tłumaczenie posta od Virtys]
Objaśnienie zestawów
-Wszystkie przedmioty zostaną dodane na końcu akcji.

-Naszą akcją chcieliśmy zaoferować graczom nowy sposób uczestnictwa w rozwoju gry, dając im w tym samym czasie jakiś bonus. Nie chcieliśmy dawać wam szczegółów co do kwoty docelowej, ponieważ liczy się samo uczestnictwo, a nie kto ile da.

-Style to przedmioty kosmetyczne używane do zmiany wyglądu istniejących przedmiotów. Na przykład, jeśli masz Czapkę z wingusa, możesz użyć na niej Stylu, aby wyglądała jak Cesarska czapka z wingusa. "Skórka" może zostać dodana i zdjęta z przedmiotu. Nie można handlować przedmiotami ze zmienioną skórką, więc Styl jest przypisany do Ciebie.

Image

- Tytuł będzie widoczny w grze. Ponieważ obecnie nie mamy systemu rankingu, twoje unikatowe ubrania będą się na niego składały. Mamy kilka opcji takich jak specjalny symbol na czacie czy coś specjalnego w twoich wiadomościach pocztowych w grze.

- Jeśli chodzi o VIPów, nie oczekujemy tylko współpracy przy drobnych przedmiotach kosmetycznych, wydaje nam się że gracz który decyduje się na tak duży zestaw jest zaangażowany w grę i chce zostawić swój wkład w przyszłość Therian Sagi. Oczekujemy kontaktu z Cesarzami, aby wiedzieć czego oczekują. Oto kilka przykładów naszych wymian:
  • "Chciałbym broń zrobioną z obsydianu, wyglądała by tak [...]"
  • "Demoniczny napierśnik"
  • "Chciałbym stworzyć walkę z bossem, oto kilka szkiców, mam też tło historii które możecie użyć"


Zespół musi się upewnić czy prośba VIPa będzie pasowała do klimatu gry. Mamy nadzieję że to wyjaśni cenę zestawu Cesarskiego, każda prośba wymaga od zespołu sporo pracy.

Return to “Ogłoszenia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests