Regulamin Forum RPG

User avatar
Asgharoth
Animateur
Posts: 38
Joined: Thu 07 Jan 2016, 11:42
Realm: Hipporiel

Regulamin Forum RPG

Postby Asgharoth » Fri 15 Jan 2016, 05:43

Wydaje się nam ważne aby zarezerwować trochę miejsca dla graczy którzy lubią popuścić wodze wyobraźni. Z myślą o nich utworzyliśmy forum "Tawerna".

Aby to forum istniało i mogło się rozwijać, prosimy was o przestrzeganie kilku zasad.

Forum RPG zostało stworzone aby umożliwić graczom dzielenie się, uczestniczenie i odgrywanie ról poza granicami wytyczonymi poprzez grę w krótkich wiadomościach.

Prosimy Was o zwrócenie uwagi na wielkość czcionki (CAPS), interpunkcję, gramatykę i ortografię - w skrócie wszystko co miało by wpłynąć na klimat rozmów na tym forum. W skrócie - tak Cię widzą jak piszesz.
Każdy z graczy animuje swojego bohatera i NPC (bohaterowie niezależni) mogą pojawić się w tych rozmowach po to aby podtrzymać klimat. Dla dobra ogółu - nie decydujcie za postacie innych graczy lub za NPC. Zwyczajnie najlepiej jest zostawić im czas na reakcję zamiast ruszać z rozmową dalej pomijając ich decyzje lub podejmując je za nich.

Jeżeli chcecie popracować nad tematem który nie zmieniał się od długiego czasu, nie spieszcie się, skontaktujcie się z graczami którzy byłi w temat zaangażowani, aby zobaczyć czy nadal są zainteresowani odgrywaniem roli.

Off-Topic

Ponieważ większość znajdujących się tu tekstów osadzonych jest w świecie gry postarajcie się unikać odpowiedzi niezwiązanych z odgrywaniem roli (o ile to możliwe).

Aby zachować porządek i przejrzystość dla czytelników, którzy chcieliby zwyczajnie poczytać jakąś historię RPG, prosimy abyście używali taga [ORP] w tytule wiadomości jeżeli nie jest ona związana z tematem i nie jest ona tekstem odgrywanej roli.

Rozumiemy ze zasady mogą być nieco restrykcyjne, ale staramy się zapewnić Wam możliwość swobodnego odgrywania roli. Mamy nadzieję że te zasady zmotywują Was do swobodniejszego odgrywania roli i zmotywują do tego. Dobrze by było także abyście w przypadku skomplikowanej wypowiedzi w ramach odgrywania roli umieszczali swoje prywatne komentarze w () aby uniknąć zamieszania.

Zasady te nie są trudne do przestrzegania, a powinny sprawić że to forum stanie się bardziej atrakcyjnym miejscem.

Na co czekacie? Bierzcie się do pisania!

Pozdrawiam Kurgan.
If I charge - follow me,
If I die - revenge me,
If I retreat - kill me.

Return to “Tawerna (Odgrywanie ról)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest